لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
ش
مناسبت سال
س
آمار سایت
  • آنلاین : 13
  • امروز : 75
  • دیروز : 146
  • این ماه : 934
  • ماه گذشته : 7425
  • بازدید کل : 648878
نظرسنجی
تعداد آراء : 6
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1402 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1402/3/2    /  شماره خبر: 739   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

سرهنگ پاسدار ذوالفقار عباسی فر مسئول ستاد تخصصی اقشار سپاه استان بوشهر گفت:بسیج در تنگناهها و بزنگاه های بزرگ یار و یاور انقلاب و نظام بوده و هست.


 

 به گزارش  روابط عمومی مدیریت امورعشایر استان بوشهر،سرهنگ پاسدار ذوالفقار عباسی فر مسئول ستاد تخصصی اقشار سپاه استان بوشهر  دوشنبه اول خرداد ماه 1402در همایش روز قشر عشایر که در هفته بزرگداشت بسیج عشایر مقارن با دهه کرامت در سالن اجتماعات مدیریت امورعشایر استان بوشهر برگزار شد گفت: بسیج در تنگناهها و بزنگاه های بزرگ یار و یاور انقلاب و نظام بوده و هست.

وی اضافه کرد : هرجایی از این مملکت اعلام نیاز شده در آن واحد لبیک گفته و با بسیج امکانات وبدون چشمداشتی تا پای جان، دین خود را به کشور، نظام ومیهن اسلامی ادا نموده است.

ذوالفقار عباسی فر خاطرنشان کرد: عرصه فعالیت های بسیج بسی گسترده وغیر قابل شمارش می باشد که دامنه انتظارات و توقعات مرهون قشر  جامعه هدف در رسالت خاص همان رده تبیین و تجمیع گردیده است

مسئول ستاد تخصصی اقشار سپاه استان بوشهر ،ضمن گرامیداشت سوم خرداد، ایثارگران و رزمندگان و خانواده شهدا را چشم و چراغ نظام و انقلاب دانستند که شایسته احترام و تعظیم فراوان می باشند.

در پایان از زحمات جهادی برادر رسول کهزادی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای عشایر مدیریت امورعشایراستان بوشهر  تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

 

تصاویر پیوستنظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها