لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
هفته کرامت
مناسبت سال
مهار تورم و رشد تولید
آمار سایت
  • آنلاین : 2
  • امروز : 92
  • دیروز : 131
  • این ماه : 1466
  • ماه گذشته : 5725
  • بازدید کل : 565057
نظرسنجی
تعداد آراء : 5
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1401 چه امتیازی می دهید؟
آرشیو اخبار

/
 
برگزاری مراسم جشن تولد امام رضا علیه السلام (10-3-1402)

سرپرست امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر منصوب شد (10-3-1402)

رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد: عشایر با داشتن 28.5 میلیون راس دام 45 درصد از دام کشور را در اختیار دارند (7-3-1402)

اولین نشست شورای عشایری شهرستان دشتی درسالجاری برگزارشد (3-3-1402)

سرهنگ پاسدار ذوالفقار عباسی فر مسئول ستاد تخصصی اقشار سپاه استان بوشهر گفت:بسیج در تنگناهها و بزنگاه های بزرگ یار و یاور انقلاب و نظام بوده و هست. (2-3-1402)

سرهنگ پاسدار رضا حیدری راد مسئول سازمان بسیج عشایری استان بوشهر (2-3-1402)

مسئول سازمان بسیج عشایر استان بوشهر روز بسیج عشایری را گرامی داشت. (29-2-1402)

پیام تبریک مدیرامورعشایر استان بوشهر به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی (27-2-1402)

برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا (25-2-1402)

رئیس کمیته نظارت برامورتعاونی های مدیریت امورعشایراستان بوشهر گفت: (19-2-1402)

تاریخ درج: 1401/12/5    /  شماره خبر: 705   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

با هدف توسعه خدمات به جامعه عشایری تفاهمنامه همکاری مشترک بین سازمان امور عشایر ایران و کمیتۀ امداد منعقد شد

سازمان امور عشایر ایران و کمیتۀ امداد امام خمینی (ره) به منظور توسعه خدمات رسانی و رفع نیازها و مشکلات جامعه عشایری تفاهمنامه همکاری مشترک منعقد کردند.
 

 به گزارش روابط عمومی مدیریت امورعشایر استان بوشهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران و مرتضی بختیاری رئیس کمیتۀ امداد امام خمینی (ره) تفاهمنامه همکاری مشترک به منظور استفاده و بهره گیری حداکثری از توان و ظرفیت دو نهاد و هم افزایی و تعامل سازنده برای رفع نیازها و کاهش مشکلات جامعۀ عشایری امضا کردند.

هدف از انعقاد این تفاهمنامه که در محل کمیتۀ امداد منعقد شد، برقراری عدالت اجتماعی، بهبود و ارتقای شاخص توسعۀ انسانی و افزایش میزان برخورداری عشایر نیازمند از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان شده است.

 کمیتۀ امداد متعهد شده است برنامه عملیاتی «طرح ویژه ارائه خدمات فرهنگی و مذهبی به جامعه عشایری» را تهیه و خانوارهای عشایری نیازمند را تحت پوشش قرار دهد. همچنین این کمیته بستۀ ویژه اشتغالزایی برای عشایر نیازمند را با همکاری سازمان امور عشایر تدوین و حضور عشایر نیازمند در نمایشگاه های فصلی فروش محصولات و تولیدات مددجویی را فراهم کند.

پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند عشایری، پرداخت کمک هزینه‌ درمان و خرید جهیزیه و مسکن به عشایر نیازمند و حمایت ویژه از استعدادهای برتر و نخبگان نیازمند عشایری از دیگر تعهدات کمیته امداد در این تفاهمنامه است.

 سازمان امور عشایر ایران نیز متعهد شده است آمار و اطلاعات جامعه عشایری کشور را با تعیین نقاط پراکنش جغرافیایی عشایری و افراد واجد شرایط بومی در مناطق عشایری (مددجو) را شناسایی و به کمیتۀ امداد معرفی نماید و در اجرای طرح ها و برنامه های تدوینی و ابلاغی از سوی کمیتۀ امداد با همکاری واحدهای استانی در شناسایی، استعدادیابی و معرفی افراد و دانش آموزان مستعد و نخبه عشایری با کمیته همکاری لازم را انجام دهد.نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها