لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
ش
مناسبت سال
س
آمار سایت
  • آنلاین : 13
  • امروز : 48
  • دیروز : 146
  • این ماه : 907
  • ماه گذشته : 7425
  • بازدید کل : 648851
نظرسنجی
تعداد آراء : 6
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1402 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1403/3/18    /  شماره خبر: 936   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

اعتبارات ویژه برای رفع مشکلات عشایر استان بوشهر اختصاص یابد

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات ویژه برای رفع مشکلات عشایر استان بوشهر اختصاص یابد.
 

 به گزارش روابط عمومی مدیریت امورعشایر استان بوشهر، غلامحسین زارعی عصر پنجشنبه در نشست با مدیر امور عشایر استان بوشهر اظهار کرد: عشایر در دوران انقلاب اسلامی نقش مهمی راا در عرصه‌های مختلف داشته‌اند.

وی به برخی از مشکلات عشایر اشاره کرد و ادامه داد: مسؤولان استان بوشهر باید توجه ویژه نسبت به عشایر این قشر مولد داشته باشند و نسبت به افزایش اعتبارات اقدام کنند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: با ارائه برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می‌توان نسبت به رفع مشکل و توانمند نمودن عشایر استان اقدام کرد.

زارعی قول همکاری به زیرسازی و آسفالت جاده دشت پلنگ به خرما یک فراشبند داد و تاکید کرد: جاده فوق در حل مشکلات عشایر دو شهرستان نقش ویژه ای دارد.

درادامه مهدی رستمی مدیرامورعشایر استان ، اظهارکرد:  اجرایی شدن آئین نامه ساماندهی عشایر استان بسیار مهم است.

وی افزود: جمعیت عشایر استان ۲.۵ درصد از جمعیت استان بوشهر را شامل می‌شود ولی اعتبارات تخصیص یافته به عشایر ۰.۰۲ درصد است که ما انتظار داریم با حمایت و تاکید نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی به مسئولین ذیربط، شاهد افزایش اعتبار تخصیصی به عشایر استان باشیم.

رستمی افزود: دانش آموزان و معلمان عشایر استان دچار مشکلات عدیده ای هستند که انتظار داریم در خصوص مستقل شدن آموزش و پرورش عشایر استان از استان فارس پیگیری جدی به عمل آید.نظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها