لطفا چند لحظه صبر کنید .

مناسبت روز
ش
مناسبت سال
س
آمار سایت
  • آنلاین : 13
  • امروز : 56
  • دیروز : 146
  • این ماه : 915
  • ماه گذشته : 7425
  • بازدید کل : 648859
نظرسنجی
تعداد آراء : 6
به خدمات ارائه شده توسط مدیریت امور عشایر در سال 1402 چه امتیازی می دهید؟
تاریخ درج: 1403/2/26    /  شماره خبر: 924   /  تعداد نظرات: 0
 ارسال به دیگران        چاپ خبر
   

روابط عمومی

پیام تبریک مدیرامورعشایر استان بوشهر به مناسبت روز روابط عمومی

مدیرامورعشایراستان بوشهر:روابط عمومی و ارتباطات، سازوکار مهم همدلی و همزبانی مردم و از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی و بعنوان سرمایه ای ارشمند محسوب می شود.
 

 به گزارش روابط عمومی مدیریت امورعشایراستان بوشهر،مهدی رستمی مدیرامورعشایراستان، چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

به نام خدا

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی ، اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی، سازمانی و اجتماعی در دنیای امروز است.

روابط عمومی و ارتباطات، سازوکار مهم همدلی و همزبانی مردم و از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی و بعنوان سرمایه ای ارشمند محسوب می شود.

 روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه در راه های طی شده، فراز و نشیب های فراوان پیش رو و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخور شان و منزلت جوامع امروز طراحی و تدبیر شود.

اینجانب روز  ملی ارتباطات و روابط عمومی و آغاز این هفته را  به تمامی اصحاب رسانه، فعالان عرصه ارتباطات ، صاحبان اندیشه و قلم علی الخصوص  به همکاران سخت کوش در حوزه روابط عمومی و ارتباطات مدیریت امورعشایراستان، که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی در جهت تحقق اهداف و ماموریت های بلند و راهبردی سازمان امورعشایر ایران در حوزه عملیاتی مناطق عشایری استان فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان سلامتی، توفیق و پیروزی روز افزون این عزیزان را مسئلت می نمایم.

 

مهدی رستمی

مدیرامورعشایر استان بوشهرنظرات بینندگان انتشار یافته: 0 در انتظار بررسی: 0فرم ارسال نظرات

نام:
ایمیل:
نظرات:
کد امنیتی:

پیوست ها